Jaunā gada svinības MOONShine

Viss, kas notiek Las Vegasā, paliek Las Vegasā! Sagaidi Jauno, 2018. gadu, žilbinošajos Las Vegas starmešos muzikālajā restorānā MOONShine, kur Tevi sagaidīs pārsteigumiem bagāta Pin Up ballīte līdz pat nākamās dienas rītam.

Vakara gaitā izspēlēsim vairākus konkursus, un atraktīvākie un veiksmīgākie dalībnieki tiks pie kārdinošām balvām. Iespējams, tieši Tu kļūsi par izteiksmīgāko Foto Konkursa dalībnieku, izveicīgāko kāršu metēju vai erudītāko MOONShine pazinēju, bet varbūt Tava zvaigžņu stunda būs uzvara deju sacensībās. Pēc pusnakts starp atraktīvākajiem dalībniekiem izspēlēsim Lielo Laimes rata izlozi, kā arī loterijā automātiski piedalīsies katra ieejas biļete (numurēta dolāra banknote).


Par vakara muzikālo atmosfēru gādās divas rockabilly & rock’n’roll grupas – Ivars Pētersons Trio un Billy B Trio, savukārt, rītam tuvojoties, mūzikas stafeti pārņems MOONShine DJ. Lai piedalītos Jaunā gada svinībās, lūdzam veikt rezervāciju un priekšapmaksu - 20€ no personas. Rezervācijā iekļauta Prosecco glāze un kanapē uzkoda.


Norises vieta: muzikālais restorāns “MOONShine”, Pin-Up garāža un 2. stāva zāle (atrodamies pavisam tuvu ikgadējai svētku uguņošanas vietai – Krastmalai).


Sākums: Plkst. 21.00, Noskaņojums: Svinīgs, pacilāts, jautrs un atraktīvs,  Devīze: Viss kas notika Las Vegasā, paliek Las Vegasā! Dress code: Pin – Up 50. – 60. gadi. Smelies iedvesmu šeit: http://ej.uz/b4ge


Sazinies ar mums: e -pasts: restorans6@inbox.lv, info@moonshineriga.lv, tālr: 371 25752249, www.moonshineriga.lv 

Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    SV. - C. no plkst. 12.00 līdz pēdējam viesim. PK.,S. no plkst. 11.00 līdz pēdējam viesim.
Visi kontakti